Πραγματοποιήθηκε, την Τετάρτη 27 Μαρτίου 2024, στο Επιμελητήριο Καβάλας, η ετήσια γενική συνέλευση του συλλόγου για το παιδί και την οικογένεια «ΠΝΟΗ». Η γενική συνέλευση ολοκληρώθηκε με τις αρχαιρεσίες, για την ανάδειξη νέου διοικητικού συμβουλίου και εξελεγκτικής επιτροπής με θητεία έως το έτος 2026. Το διοικητικό συμβούλιο συγκροτήθηκε σε σώμα ως ακολούθως: Ιωάννα Χατζηβαρύτη (πρόεδρος), Έφη Λοϊζά (αντιπρόεδρος), Νίκη Ανέστη (γενική γραμματέας), Ελένη Ψυρούκη (ταμίας), Προδρομία Κοθάλη (μέλος), Δέσποινα Κασούρη (μέλος), Κλημεντίνη Χατζηγιάννη (μέλος). Για την εξελεγκτική επιτροπή εκλέχθηκαν οι: Ευρυδίκη Βουγιουκλή, Ευαγγελία (Λίτσα) Παπαϊωάννου, Δήμητρα Τσιβιώτου-Κίτσιου.
![](https://www.k-tipos.gr/wp-content/uploads/2024/04/434118859_396504896496512_1762236227344372558_n-1024x461.jpg)