Την νικηφόρα πορεία τους συνέχισαν στο πρωτάθλημα προεπιλογής εθνικών ομάδων, οι μικτές ομάδες κάτω των 14 ετών (Κ14) και κάτω των 16 ετών (Κ16) της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων (Ε.Π.Σ.) Καβάλας. Την Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2024, αντιμετώπισαν τις αντίστοιχες της Ε.Π.Σ. Θράκης στην Κομοτηνή, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής ημέρας του πρωταθλήματος.

Η ομάδα Κ14 νίκησε με σκορ 2-1 και διατήρησε το απόλυτο των νικών, καθώς και την 1η θέση στην βαθμολογία του ομίλου. Τα τέρματα σημείωσαν οι Λαγκάκης στο 17ο λεπτό και Μήτρου στο 84ο λεπτό του αγώνα.

Η ομάδα Κ16 προηγήθηκε με τον Καΐπη στο 9ο λεπτό. Ο ίδιος παίκτης έκανε το 2-0 στο 55ο λεπτό και ο Σπανδωνίδης, στο 77ο λεπτό διαμόρφωσε το τελικό σκορ 3-0. Την ερχόμενη αγωνιστική ημέρα, οι μικτές ομάδες της Ε.Π.Σ. Καβάλας θα υποδεχτούν τις αντίστοιχες της Ε.Π.Σ. Ξάνθης, στις 7 Φεβρουαρίου 2024.