Οι υποψήφιοι των εσωκομματικών εκλογών της Νέας Δημοκρατίας στο Νομό Καβάλας

0

Η Νομαρχιακή Διοικούσα Επιτροπή (ΝΟ.Δ.Ε.) Καβάλας της Νέας Δημοκρατίας ανακοίνωσε τις υποψηφιότητες για τις τοπικές εσωκομματικές εκλογές και το συνέδριο του κόμματος. Αναλυτικά τα ονοματεπώνυμα των υποψηφίων είναι τα ακόλουθα:

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικών Τοπικών Επιτροπών

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΚΑΒΑΛΑΣ

1) ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2) ΠΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

3) ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ-ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΠΑΓΓΑΙΟΥ

1) ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΝΕΣΤΟΥ

1) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΘΑΣΟΥ

1) ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Υποψήφια μέλη Δημοτικών Τοπικών Επιτροπών

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΚΑΒΑΛΑΣ

1) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ)

2) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ)

3) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ)

4) ΕΞΟΥΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ)

5) ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ)

6) ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ)

7) ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ)

8) ΧΑΪΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ)

9) ΧΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ)

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΝΕΣΤΟΥ

1) ΔΟΥΚΑΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ)

2) ΖΛΑΤΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ)

3) ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ)

4) ΚΕΪΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ)

5) ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ)

6) ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ)

7) ΜΑΡΚΕΝ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ)

8) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ)

9) ΠΟΥΡΣΑΪΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ)

10) ΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ)

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΘΑΣΟΥ

1) ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΖΗΛΙΑΧΩΒΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

6) ΜΠΡΑΣΤΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7) ΣΑΛΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ

8) ΣΟΥΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9) ΤΡΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΠΑΓΓΑΙΟΥ

1) ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ)

2) ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΕΡΕΩΝ)

3) ΚΑΡΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ)

4) ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΡΦΑΝΟΥ)

5) ΛΑΜΠΡΙΝΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ)

6) ΜΑΝΤΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΕΡΕΩΝ)

7) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΕΡΕΩΝ)

8) ΝΤΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ)

9) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΡΦΑΝΟΥ)

10) ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ)

11) ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΓΓΑΙΟΥ)

12) ΧΡΗΣΙΜΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΓΓΑΙΟΥ)

 

Υποψήφιοι για το συνέδριο της Νέας Δημοκρατίας

1) ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ)

2) ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3) ΛΕΠΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ

5) ΜΗΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6) ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

7) ΜΩΥΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8) ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9) ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10) ΤΟΥΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

11) ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

12) ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

13) ΤΣΟΚΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

14) ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

15) ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Υποψήφιες για το συνέδριο της Νέας Δημοκρατίας

1) ΔΡΑΚΟΥ-ΚΕΡΕΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ

3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

4) ΠΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

5) ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ-ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

6) ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΙΝΑ

7) ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.